קצת עלינו

בינואר 2008 הוצא צו הרחבה המחייב מעסיק עובדי משק בית לבטח את העובד/ים באמצעות הפקדות כספים לקרן פנסיה. והיום לעובד משק בית יש את כל הזכויות כמו לעובד רגיל ואילו למשפחה שמעסיקה עובד בבית (אפילו רק ל 4 שעות פעם בשבועיים) חלים כל החובות של מעסיק ממש כשם היו חברה גדולה. הכוונה מאחורי החוקים הסוציאלים היא נכונה ויפה. רק דבר אחד שכחו המחוקקים, היום העסקה של מנקה/בייביסטר/מבשלת וכו זה לא מותרות של העשיריון העליון אלא קורח מציאות של הרבה משפחות ממוצעות. למעסיק הבייתי יש את כל החובות של מעסיק גדול אך אין לו את כל הכלים והאמצעים. אין לו מחלקת הנהלת חשבונות ואין לו מחלקת כוח אדם ואין לו מזכירה ואין לו רואה חשבון.

בדיוק בנקודה זו אנחנו באים לעזור. אנו פוטרים את את המעסיק הבייתי מהתעסקות בכל התשלומים הסוציאלים המגיעים לעובד. קיום החוק על ידי המעסיק הבייתי מגנה עליו מפני העונשים הקבועים בחוק למפרי החוק, בנוסף הוא מוגן מפני תביעות ומפני הסתבכות רצינית במקרים שבו העובד נפצע או נהיה חולה בבית המעסיק (עלול לגרור לתשלמי אובדן כושר עבודה בהן המעסיק יהיה מחוייב למשך 30 שנה !)

את כל הכאב ראש הזה אנחנו חוסכים לך, וזאת תמורת תשלום חודשי פעוט (29 ש"ח ) ומשאירים לך יותר זמן פנוי ללכת לים ולהנות מקצת רוגע :-)

בכדי לתת שרותים ברמה גבוהה ובמחיר כל כך נמוך עמלנו על הקמת מערכות מחשוב שמבצעות פעולות אוטומציה ומיעלות את התהליך כך שבסופו של דבר מתאפשר לנו לתת את השרותים ללקוחותינו. בעקבות השרות שלנו הרבה מעסיקים יכולים היום לעמוד בדרישות החוק, אינם לוקחים סיכונים של קנסות , תביעות או חס וחלילה עובד שנפצע / חלה במקום העבודה ולא היה מבוטח כנדרש. גם העובדים כמובן מרוויחים שכספם מופרש כחוק ויש תיעוד מדוייק של כל התשלומים ובמידה ויום אחד יתבעו דמי אבטלה / דמי לידה / אובדן כושר עבודה וכו יוכלו לקבל מענה מקן הפנסיה / ביטוח לאומי .